Vyberte si z pestrých aktivít…

SM systém

SM Systém je systematická starostlivosť o pohybový aparát a funkciu vnútorných orgánov. Prepája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným i výkonnostným tréningom v jednotnom metodickom postupe. Hlavným cieľom je návrat k prirodzenému fungovaniu pohybového aparátu.


Viac

Máme radi tanec

Pre zdravý vývoj detí je nevyhnutné rozvíjať pohybové aktivity. Preto je tu pohybová a tanečná príprava určená pre deti od 2,5 roka. Dbáme na správne držanie tela a zvýšenie pohyblivosti, rozvíjame koordináciu pohybu s hudbou a tanečné schopnosti, orientáciu v priestore a posilňujeme celý pohybový aparát.


Viac

FIT baby

Cvičenie, masáže a diagnostika správneho vývoju pre mamičky a ich bábätká.

Viac

Pilates

Pilates je súbor kardiovaskulárnych cvičení odporúčaný všetkým vekovým skupinám. V priebehu cvičenia  postupne precvičíme všetky svaly tela a doprajeme oddych našej mysli. Dôraz kladieme na kvalitné prevedenie každého cviku.


Viac

Pilates pre seniorov

U nás sa pilates cvičí v každom veku. 🙂


Viac

Joga

Joga je filozoficko – náboženský smer, meditačná prax a teória pochádzajúca zo starovekej a stredovekej Indie. U nás v Domčeku Z cvičíme Hathajogu (joga duševnej a telesnej harmonizácie) – slúži najmä na zlepšenie telesného zdravia. Je známa najmä prostredníctvom ásan – fyzických cvičení pútajúcich telo k mysli.


ViacFitlopty

Cvičenie s fit loptou je vhodné nielen na uvoľnenie chrbtice a panvy, ale aj na posilnenie. Dynamika cvičenia sa ukazuje už pri samotnom sede na fit lopte (dynamický sed), ktorý nás núti pohupovať sa a vykonávať drobné, užitočné posilňovacie pohyby.


Viac

Nemčina/Angličtina od začiatku

Koľko jazykov vieš, toľko krát si človekom. Hodiny sú prispôsobené úrovni klientov.


Viac


Nordic Walking

Nordic Walking je celoročná aktivita, ktorá zahŕňa pohyb viac ako 90% svalov v našom tele. Momentálne je to najzdravšia a najrýchlejšie sa rozvíjajúca ozdravno – športová aktivita na svete. Kurz pre aktívny a zdravý životný štýl je určený pre všetky vekové kategórie.


Viac

Oslavujeme narodeniny

Oslavujete? Nechcete mať doma neporiadok? Príďte k nám. Pre všetkých oslávencov máme pripravené množstvo zaujímavých hračiek, náradia na cvičenie, krásny domček na hranie.


Viac

Tejpovanie a bankovanie

Tejpovanie je spôsob rehabilitačnej metódy, ktorá využíva pružné, samolepiace pásiky (tejpy) a aplikuje ich priamo na pokožku klienta. Bankovanie je metóda tradičnej čínskej medicíny, pri ktorej podtlakom uvoľňujeme stuhnuté svaly, prekrvujeme, pôsobíme na lymfatický systém, ovplyvňujeme vnútorné orgány a zmierňujeme bolesti.

Viac